راهنمای بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا امروزه به یکی از اولویت های مهم برای مدیران صنایع و کسب و کارهای مختلف تبدیل شده است و طبق آخرین آمار بیش از ۹۰ درصد مدیران کسب و کار‌های موفق در دنیا، بازاریابی محتوا را در اولویت خود قرار می‌دهند. همین آمار خود مهر تاییدی بر این ادعاست که با گسترش شبکه‌های اجتماعی و سخت‌تر شدن رقابت در حوزه کسب‌وکار و همچنین افزایش روزافزون اهمیت محتوا برای موتورهای جستجو، این بازاریابی محتواست که می‌تواند ضامن موفقیت یک کسب‌وکار در دنیای سخت رقابت باشد.

 

ما در فرنیان علاوه بر خدمات سئو و طراحی سایت، خدمت بازاریابی محتوا را نیز ارائه می‌دهیم. تیم بازاریابی محتوایی ما از مجرب ترین تیم‌های بازاریابی ایران گلچین شده اند و خود در این حوزه‌دارای تجربه و تخصص هستند. ما در فرنیان با ۶ سال سابقه‌ی کار در زمینه‌های مختلف سئو و بازاریابی این را خوب می‌دانیم که در بازاریابی محتوا، کیفیت حرف اول را می‌زند.

پس از اینکه شما فرنیان را برای انجام بازاریابی محتوایی خود انتخاب کردید، در طی جلساتی، تیم بازاریابی محتوایی ما پیش‌نیازها و مشاوره‌های لازم را به شما ارائه می‌دهند. در این جلسات ابتدا محتوا‌های موجود در سایت شما مورد تحلیل دقیق و موشکافانه قرار می‌گیرند و تیم فرنیان تمامی نیازها و هزینه‌های لازم را به شما اعلام می‌کند.

گام دوم در همکاری از طرف ما برداشته خواهد شد. تیم بازاریابی محتوای فرنیان با آنالیز و بررسی دقیق ظرفیت های شما و رقیبانتان، یک استراتژی بازاریابی محتوا را برای شما تهیه و تدوین می‌کنند. در این استراتژی ابتدا تعیین می‌کنیم که مخاطب شما چه نوع محتوایی را بیشتر می‌پسندد و سپس مواردی مانند نیروی انسانی، اهداف شرکت از محتوای تولید شده و… مورد بحث قرار خواهند گرفت.

بعد از تعیین یک استراتژی مناسب، حالا نوبت تولید محتوا است. تیم‌تولید محتوای فرنیان در صورت نیاز مشاوره‌های لازم را به تولیدکنندگان محتوای شما خواهد داشت و با همکاری و هماهنگی آنها، اقدام به تولید محتوای با کیفیت، متناسب با نوع کسب و کار شما می‌کنند.

در طول انجام پروسه‌ی بازاریابی، تیم ما بصورت مداوم، کمپین های ایجاد شده را مانیتور خواهند کرد و طی جلساتی حضوری یا مکاتبه‌ای، نتیجه‌را به سمع و نظر شما خواهند رساند و مشاوره‌های لازم را به شما خواهند داشت. در واقع ما با آنالیز کمپین های بازاریابی محتوا، بصورت دائمی کیفیت کار را زیر نظر خواهیم داشت و اجازه‌ی افت اثرگذاری کمپین‌ها را نخواهیم داد.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©[current-year] KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?

http://www.bigtheme.ir