صنعت لوستر در ایران

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان ظروف بلور چینی و لوستر تهران افزود: در حال حاضر انواع لوستر و چراغ های روشنائی و تزئینی تولید کشورمان به کشورهای مختلف آسیای مرکزی و منطقه قفقاز و حتی ایتالیا که یکی از بنام های صنعت هنر لوستر جهان است، صادرات می شود.

1-10

رحمانی در ادامه با بیان اینکه کیفیت لوسترهای تولیدی ایران کاملا با لوسترهای آلمان و فرانسه رقابت می کند، گفت: تنوع تولید لوستر کشور نسبت به گذشته خیلی رشد کرده است و سرمایه گذاری های بسیاری هم در این بخش صورت گرفته و نوآوری در صنعت هنر هر روز بیشتر می شود و مدل های جدیدی تولید و روانه بازار می شود.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان ظروف بلور چینی و لوستر تهران افزود: در حال حاضر وضع تولید لوستر و چراغهای روشنائی و تزئینی کشور بسیار خوب است و برای تولید کنندگان هم توجیه اقتصادی دارد.

وی به برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی لوستر و چراغهای روشنایی و تزئینی اشاره کرد و گفت: امسال از نمایشگاه استقبال کم نظیری صورت گرفت و علاوه بر شهروندان چند هیئت تجاری و بازرگانی هم از کشورهای مختلف در نمایشگاه حضور یافتند که این نشان دهنده رشد و توسعه این صنعت در کشورمان است.

رحمانی افزود: در حال حاضر ۴۰۰ کارخانه تولید کننده لوستر و چراغ های روشنائی و تزئینی در کشور فعال هستند که حدود ۴۰ هزار نفر بصورت مستقیم در آنها شاغل هستند و بیش از یکصد هزار نفر هم بصورت غیر مستقیم در این صنعت اشتغال دارند.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان ظروف بلور چینی و لوستر تهران افزود: حدود ۷۰ درصد از مواد اولیه تولید لوستر و چراغ های روشنائی و تزئینی کشور از داخل تامین می شود و تولیدات داخلی هم پاسخگوی بیش از ۸۰ درصد از نیاز داخل هستند.

http://beraniko.com/product-category/%d8%a2%d9%88%db%8c%d8%b2/

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©[current-year] KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?

http://www.bigtheme.ir