انتخاب بهترین قاب عکس

ایده هایی نو و تازه، برای انجام انواع تزئینات متفاوت و زیبای دیوارهای خالی؛ که جلوه ای خاص به فضای منزل و دکوراسیون شما می بخشد.

frameclassic1

به کار بردن چیدمان صحیح تابلوها و قاب عکس های مختلف روی دیوار، تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون منزل و تزئین دیوار دارد. از آنجایی که دیوارها سطح وسیعی از منزل را شامل می شوند، انتخاب چیدمان مناسب برای آنها نقش مهمی در زیبایی منزل دارد.

مدل های جدید و زیبای چیدمان صحیح قاب عکس ها و تابلوها

بهترین و مناسب ترین انتخاب برای تزئین دیوارها استفاده و چیدمان صحیح قاب عکس ها و تابلوها بر روی دیوار است؛ که جذابیت و زیبایی خاصی به فضای منزل می دهد و تاثیر زیادی در دکوراسیون دارد. تابلوها یکی از انتخاب های پرطرفدار و کاربردی برای دیوار است. می توانید عکس های خانوادگی و مورد علاقه تان را داخل قاب های شیک و زیبا قرار دهید و آنها را بر روی دیوار نصب کنید. برای داشتن چیدمانی مرتب و زیبا، از قاب عکس هایی که با هم هماهنگی دارند استفاده کنید و آنها را در کنار هم و با طراحی های جالب و زیبا بر روی دیوار نصب کنید.

نوع دیگری از تزئینات که فضایی متفاوت و مدرن در منزل ایجاد می کند، استفاده از انواع تابلوهای چند تکه و نامتعارف در اتاق پذیرایی و یا اتاق خواب است؛ که باعث زیبایی بیشتر می شود و فضایی شیک و دوست داشتنی ایجاد می کند.

این روزها همه چیز دیجیتال شده است. حتی از آلبوم های قدیمی هم خبری نیست. عکس ها یا اسکن شده و در هارد و کامپیوتر نگهداری می شوند، یا در قاب های دیجیتال و میز کار افراد جا خوش کرده اند. اما عکس های چاپی حال و هوای دیگری دارند.

عکس های خاطره انگیز و زیبای اعضای خانواده در موقعیت های مختلف را می توان در قاب های ساده روی دیوار نصب و با هر گذر از کنار آنها، تجدید خاطره کرد.

یکی از دیوارهای خانه خود را انتخاب کنید. عکس های زیبا و خاطره انگیز اعضای خانواده را در اندازه های متفاوت چاپ کنید. قاب های بزرگ و کوچک با رنگی واحد، خریداری کنید. عکس ها را در وسط زمینه سفید قاب های (مثلا) مشکی قرار دهید و قاب ها را به صورت بی نظم در سراسر دیوار نصب کنید. اگر عکس ها سیاه و سفید و رنگ دیوار توسی با گچبری های سفید باشد، همه عناصر در کنار هم باعث جلوه بیشتر این آلبوم دیواری می شوند.

یکی از بهترین مکان ها برای نصب قاب عکس های متعدد روی دیوار، مکانی است که خلوت تر باشد. به طور مثال، اگر داخل خانه راهرو دارید (به طور مثال در فاصله بین سالن و اتاق خواب ها)، بهترین مکان برای قرار دادن قاب عکس ها است. حتی راه پله هم گزینه خوبی است. ایجاد گالری شخصی به سلیقه خودتان بستگی دارد. دوست دارید آنها را کوچک یا بزرگ، ردیفی، شبکه ای یا … روی دیوار نصب کنید. هر چه که هست، باید چند مساله را همیشه در نظر داشته باشید. اول اینکه رنگ و شکل قاب ها باید مشابه هم باشند؛ دوم اینکه، رنگ عکس ها نیز تا حد امکان یکسان باشد. سیاه و سفید، رنگی، سپیا یا موارد دیگر.

اگر دوست دارید تعداد زیادی عکس در رنگ، طرح و اندازه های مختلف روی دیوار نصب کنید، شاید لازم باشد بی خیال قاب و نظم و سازمان دهی شوید. البته یک طرح انتزاعی و بسیار شلوغ، به فضای خلوتی نیاز دارد؛ که موجب سرسام گرفتن اعضای خانه نشود. یکی از بهترین مکان ها، زیر پله است. همه دیوار این فضا را با انواع عکس هایی که با پونز و بی قاعده روی دیوار نصب شده اند، تزئین کنید.

عکس های موردعلاقه فرزند خود را انتخاب و چاپ کنید. آنها را مستقیما و بدون قاب و شیشه، با پونز یا چسب روی دیوار بچسبانید. برای جلوه بیشتر، آن ها را به شکل قلب یا هر شکلی که فرزند نوجوان شما دوست دارد، در کنار هم بچینید؛ تا خودش حالت قاب پیدا کند.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©[current-year] KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?

http://www.bigtheme.ir